Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.10.2015

У Запоріжжі засуджено жінку, викриту в фінансуванні бойовиків

Жовтневий райсуд м. Запоріжжя погодився з аргументами державного обвинувачення та визнав винною в фінансуванні бойовиків 39-річну мешканку Донецької області.
 
Встановлено, що в лютому цього року жінка, яка працювала керівником відділення одного з комерційних банків в Донецьку, дала згоду на здійснення валютообмінних операцій для фінансування та матеріального забезпечення незаконного збройного формування. Для цього зловмисниця підібрала людей, які на території Запорізької та Херсонської областей здійснювали обмін грошових коштів цього формування, отриманих внаслідок нападів на підприємства, установи та організації Луганщини. Встановлено також, що з квітня по липень цього року таким чином було здійснено обмін майже одного мільйону гривень на російські рублі.
 
Спільні дії прокуратури Запорізької області та УСБУ в області дозволили затримати зловмисницю на території, підконтрольній Україні. А у вересні прокуратура  області - вперше в Україні - затвердила та направила до суду обвинувальний акт за ч.1 ст.110-2 КК України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) стосовно жінки. Суд визнав жінку винною в інкримінованому їй злочині та призначив їй відповідне її злочину покарання. Також суд конфіскував в дохід держави майже півтора мільйони російських рублів, які були вилучені під час досудового розслідування.
 
 
Прес-служба прокуратури Запорізької області

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2793