05.05.2022

Очолила незаконний орган влади та схиляла освітян Мелітополя до організації учбового процесу за програмою країни-агресора – у колабораціонізмі підозрюється директорка коледжу

За процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя мешканку Запорізької області повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
 
 
За даними слідства, у березні 2022 року директорка одного з коледжів Мелітополя добровільно надала згоду очолити незаконно створений на окупованій території орган освіти. Про своє призначення «керівником Мелітопольського відділу освіти» підозрювана особисто повідомила кожному директору  школи.  На підтримання незаконної влади військової адміністрації РФ «псевдоначальниця» вимагала від освітян окупованого міста організувати учбовий процес за програмою країни-агресора. 
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Відділом поліції № 2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Якщо ви стали свідком воєнного злочину РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua
 
Долучайтесь до наших соціальних мереж: FacebookTelegramYouTube

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 540