23.04.2021

Заволодіння земельними ділянками вартістю майже 900 тис. грн - організованій злочинній групі у складі підприємця та державних службовців повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури організованій злочинній групі у складі підприємця та державних службовців повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має право доступу до неї ( ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 362 КК України).
 
За даними слідства, у 2017 році фізична особа-підприємець спільно із державними кадастровими реєстраторами внесли недостовірні дані щодо власника земельних ділянок до Національної кадастрової системи. Завдяки вищевказаним діям підприємець шахрайським шляхом незаконно заволодів 12-ма земельними ділянками, розташованими на території Запорізької області, які перебували у державній власності, загальною площею 24 га та вартістю майже 900 тис. грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Cлідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 611