24.06.2020

Податківця одного з управлінь ГУ ДПС в Запорізькій області підозрюють у вимаганні хабаря

 Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні ТУ ДБР у місті Мелітополі за фактом вимагання неправомірної вигоди працівником ГУ ДПС в Запорізькій області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
 
Під час досудового розслідування установлено, що працівник податкового органу 07 травня 2020 прийняла від директора товариства з обмеженою відповідністю обіцянку про надання їй відповідно до раніше висунутої нею ж вимоги неправомірної вигоди у сумі 10 000 (десять тисяч) гривень за безперешкодне проведення податкової перевірки підприємства для подальшого зняття з обліку, а вже за тиждень одержала від цієї ж особи частину обумовленої неправомірної вигоди у сумі 5 000 (п’ять тисяч) гривень.
Сьогодні, 24.06.2020, слідчим ТУ ДБР у місті Мелітополі за погодженням з прокурором регіональної прокуратури податківцю, яка обіймає посаду головного державного ревізора-інспектора одного з управлінь ГУ ДПС в Запорізькій області, повідомлено про підозру в прийнятті обіцянки та отриманні зазначеної неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням неправомірної вигоди, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
Санкцією цієї статті КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна
Оперативний супровід досудового розслідування здійснюється УСР в Запорізькій області ДСР НП України.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 237