13.05.2020

Обвинувальний акт стосовно директора одного з КТП м.Запоріжжя скеровано до суду

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому здійснювалось слідчими слідчого відділу управління Служби безпеки України в Запорізькій області за ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України (службове підроблення, службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки).
 
Установлено, що, колишній директор одного з комунальних транспортних підприємств міста Запоріжжя вніс завідомо недостовірні відомості до офіційних документів, необхідних для початку будівельних робіт з капітального ремонту, які було передано до Державної архітектурно-будівельної інспекції в Запорізькій області. У подальшому, внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків керівник підприємства допустив без передбаченого законом дозволу та підтвердження кошторисної частини проекту, виконання указаних робіт, що призвело до нанесення збитків комунальному підприємству у вигляді накладення штрафних санкцій у розмірі 1 515 600 грн.
Обвинувальний акт направлено до Шевченківського районного суду м. Запоріжжя.
 За вчинення вказаних злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 1231