01.04.2020

Депутату однієї з сільських рад Бердянського району повідомлено про підозру

Прокурором Запорізькій області повідомлено про підозру колишньому депутату однієї з сільських рад Бердянського району Запорізької області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.
 
Так, слідством встановлено, що за результатами тендерної процедури сільрадою укладено з приватною комерційною фірмою договір про закупівлю за бюджетні кошти на суму 3 млн. грн. товарів, а саме двох нових пожежних автомобілів.
Колишній депутат вказаної сільської ради, обіймаючи посаду заступника сільського голови, під час виконання вказаного договору закупівлі не пересвідчився у належній якості товару, його комплектації, сертифікації та відповідності вимогам законодавства, підписав видаткову накладну та акти приймання товару, прийняв два зношених пожежних автомобілі 1985 року випуску, фактична вартість яких відрізняється від суми перерахованої сільрадою комерційній фірмі майже на 1,7 млн. грн.
Внаслідок такої службової недбалості територіальній громаді завдано шкоду на вказану суму.
На даний час органом досудового розслідування та прокуратурою області здійснюються заходи, направлені на завершення розслідування та скерування до суду обвинувального акту для розгляду кримінального провадження по суті.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 204