15.05.2019

Повідомлено про підозру зловмиснику, який намагався вбити сусіда та правоохоронців

Токмацькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у резонансному кримінальному провадженні щодо вчинення ряду зухвалих злочинів у Благовіщенське, Вільнянського району наприкінці січня поточного року.
 
Відтак, місцевий мешканець, після вчинення хуліганських дій із застосуванням вогнепальної зброї відносно працівників Вільнянського РЕМ, які виконували роботи за напрямом своєї діяльності, направився до свого сусіда, з яким мав неприязні стосунки, намагаючись його вбити, та завдав йому понад 20 ударів рукояткою пістолету по голові.
 
Злочинець не виконав всіх необхідних дій та не довів свій умисел до кінця з причин, що не залежали від його волі, так як на місце події приїхали працівники поліції. Продовжуючи свої злочинні дії та ігноруючи законні вимоги поліцейських, злочинець, намагаючись вбити правоохоронців, кинув їм під ноги бойову гранату Ф-1, яка не здетонувала. Після цього одразу був затриманий працівниками поліції. 
 
Зловмиснику наразі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.15, ч.1 ст.115, ст.348, ч.1 ст.263 КК України, який знаходиться під вартою.
 
Наразі досудове розслідування триває, вживаються заходи до повного та об’єктивного встановлення всіх обставин події.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 418