04.12.2018

На лаві підсудних опинилась зловмисниця, яка систематично збувала наркомісткі лікарські препарати на території Хортицького району Запоріжжя

В ході слідчих дій, проведених під процесуальним керівництвом прокурорів Запорізької місцевої прокуратури №3, викрито злочинну діяльність особи, яка систематично збувала наркотичні наркомісткі лікарські препарати на території Хортицького району Запоріжжя.
 
В результаті проведеного комплексу заходів, задокументовано 2 факти незаконного збуту наркотиків упродовж 2018 року вказаною громадянкою місцевим мешканцям.
 
Під час обшуку за місцем мешкання останньої, вилучено наркомісткі лікарські препарати, які вказана особа зберігала з метою подальшого збуту.
 
На теперішній час досудове розслідування закінчено та обвинувальний акт за ст.307 КК України направлено до суду для розгляду по суті.
 
Варто зауважити, що протягом поточного року до суду направлено 5 обвинувальних актів за ст.307 КК України відносно осіб, які систематично збували наркотичні речовини та наркомісткі лікарські препарати на території Хортицького району Запоріжжя. На теперішній час кримінальні провадження відносно них розглядаються в суді.
 
Крім того, Запорізькою місцевою прокуратурою №3 спільно з Хортицьким відділенням поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в області на постійній основі проводиться комплекс заходів, спрямованих на профілактику та документування злочинів, у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, з метою виявлення осіб, причетних до їх збуту.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 331