10.10.2018

В прокуратурі Запорізької області в урочистій атмосфері привітали визначного ветерана прокуратури Петра Петровича Зубкова з 77-м Днем Народження (фото)

Сьогодні, 10 жовтня, в прокуратурі Запорізької області відбувся святковий захід, урочистим гостем на якому став іменинник, ветеран прокуратури, голова громадської організації ветеранів прокуратури Запорізької області Петро Петрович Зубков.
 
За ініціативи прокурора області Валерія Романова, присутні співробітники прокуратури регіону зібрались на урочистий захід у форменому одязі, в знак поваги та шани до Петра Петровича, який присвятив роботі у відомстві більшу частину свого життя.
 
«Саме сьогодні ми вітаємо шановного ветерана прокуратури, Петра Петровича з його 77-м Днем Народження! Форма вдягнена на нас сьогодні, символізує шану та повагу до Петра Петровича, який віддав більшу частину життя служінню державі та органам прокуратури! Тож від себе особисто та від імені всього колективу прокуратури Запорізької області вітаю Петра Петровича  із 77-м Днем Народження з щирими побажаннями невичерпного здоров’я, щастя, радості, енергії та натхнення, сімейного благополуччя, миру, прихильної долі та добробуту», - зазначив Валерій Романов.
 
Також привітати шановного ветерана прокуратури прибули голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.
 
Петро Петрович Зубков від щирого серця подякував керівництву прокуратури та області за щирі слова привітання і побажав нинішньому поколінню співробітників органів прокуратури гордо нести гасло «Закон і справедливість».
 
 
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 554