06.07.2018

Особистий прийом громадян – пріоритет в роботі керівництва прокуратури області

Органами прокуратури Запорізької області, зокрема особисто прокурором області, приділяється постійна увага здійсненню особистого прийому громадян та регулярно вживаються заходи щодо поліпшення організації цієї роботи.
 
         Уже цьогоріч на особистих прийомах прокурорами прийнято понад 2,5 тисячі громадян, з яких понад третину прийнято в апараті прокуратури області.
 
         Передусім, в апараті прокуратури області таких результатів вдалося досягнути внаслідок належної організації особистих прийомів громадян керівництвом прокуратури області.
 
Зустрічі з громадянами здійснюються як у прокуратурі області, так і на виїзних прийомах в райони області, а також щотижнево в режимі відеоконференції з громадянами, які мешкають у сільській місцевості.
 
         Те, що прокурор області Валерій Романов особисто переймається проблемами громадян, засвідчує кількість здійснених ним прийомів, а це вже понад 60 цьогоріч (на яких прийнято майже 200 громадян).
 
         Тільки на останньому виїзному прийомі у місті Мелітополь прокурором області прийнято майже 20 громадян зі своїми проблемами та негараздами, які вони довірили вирішити особисто йому.
 
         Майже щотижня до прокуратури області надходять листи-подяки за плідну роботу, спрямовану на захист порушених прав громадян, у тому числі у межах здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні.
 
Керівництво прокуратури області та її працівники вдячні за щирі слова громадян та наголошують, що і в подальшому будуть стояти на захисті прав громадян та готові вислухати кожного, хто потребуватиме захисту.
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 497