04.07.2018

На лаві підсудних опинився раніше судимий зловмисник, який із застосуванням насилля заволодів майном та коштами чоловіка

За  процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури №1, співробітниками Олександрівського ВП ДВП ГУНП в області завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом вимагання та відкритого викрадення чужого майна.
 
 
Власне в ході здійснення процесуального керівництва Запорізькою місцевою прокуратурою №1 в кримінальному провадженні за фактом заволодіння транспортним засобом з застосуванням насилля, було встановлено, що підозрюваний причетний до скоєння інших корисливих злочинів.
 
 
Зокрема в ході досудового розслідування встановлено, що раніше судимий мешканець Запоріжжя з застосуванням насилля, заволодів майном жертви та в подальшому шляхом вимагання з погрозою застосування насилля до потерпілого отримав від останнього грошові кошти.  
 
 Завдяки злагодженій роботі процесуальних прокурорів та співробітників поліції кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.189, ч.2 ст.186 КК України в стислі строки скеровано до суду.      
 
Санкцією статті за вчинені злочини передбачено покарання від 3 до 7 років позбавлення волі.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 436