Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.02.2018

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності запорізького журналіста зі сторони депутата Запорізької міської ради

Сьогодні, 5 лютого, реагуючи на публікацію запорізького журналіста в соцмережі Facebook, щодо перешкоджання його законній професійній діяльності зі сторони депутата Запорізької міської ради, прокуратурою внесено до ЄРДР відповідні відомості та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) КК України.
 
Як зазначив потерпілий - журналіст одного з запорізьких Інтернет-видань, один з депутатів Запорізької міської ради, на першому пленарному засіданні 25-ї сесії Запорізької міськради, відібрав в даного представника ЗМІ диктофон та витягнув з нього батарейки, тим самим знищивши аудіозапис, чим перешкоджав його професійній діяльності.
 
Наразі правоохоронцями ведеться досудове розслідування та встановлюються всі обставини зазначеної події.
 
В черговий раз звертаємось до представників ЗМІ із закликом повідомляти про всі факти перешкоджання законній професійній діяльності журналістів на спеціально створену «гарячу лінію» за тел. (061) 233-34-86.
 
Органи прокуратури області будуть жорстко реагувати на будь-які факти перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.  

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 3580