04.12.2017

Працівник поліції опинився на лаві підсудних за одержання неправомірної вигоди

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Запорізької області завершено досудове розслідування стосовно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділень поліції обласного центру.
 
Нагадуємо, що працівник поліції шляхом перерахування грошових коштів на банківську картку одержав від жителя м. Вільнянська неправомірну вигоду у розмірі 7,4 тис. гривень за вирішення питання щодо не притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання наркотичних засобів.
 
Працівнику поліції судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 21.00 години до 07.00 години наступного дня та відсторонено від займаної посади.
 
Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) направлено до суду для розгляду по суті.
 
Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 183