06.10.2017

В прокуратурі Запорізької області відбулась урочиста нарада до Дня юриста України (фото)

Сьогодні, 6 жовтня, в прокуратурі Запорізької області, під керівництвом прокурора області Валерія Романова, відбулась урочиста нарада до Дня юриста України.
 
«Юристи які наділені повноваженнями прокурорів це той взірець правників, до яких прикута увага суспільства, які уособлюють символ захисту скривджених, а подекуди і останню надію на справедливість.
 
Реформування прокуратури і всієї юридичної системи триває, наша країна переживає важкі часи. Але ми не маємо змоги та можливості чекати – суспільство хоче бачити наші реальні здобутки у протидії корупції, забезпеченні принципу невідворотності покарання, направленні до суду актуальних кримінальних проваджень.
 
Загальну оцінку роботи відомства формує кожен її працівник як взірець порядності та професіоналізму», - зазначив Валерій Романов.
 
Привітавши колектив зі святом, прокурор нагородив подяками співробітників відомства, які відзначились в роботі, а також кандидатів юридичних наук в лавах прокуратури.
 
«Вже багато зроблено, але попереду ще велика, кропітка та відповідальна робота.
 
Ми своєю працею щодня стаємо на захист прав та свобод громадян, інтересів держави, крок за кроком наближуємо усталення законності та правопорядку.
 
Дякую кожному з вас за спільну працю та упевнений в подальших успіхах в ім’я майбутнього України», - зазначив під час привітання прокурор.
 
 
 
 
 
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 717