Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.02.2017

За фактом втручання в діяльність судді здійснюється досудове розслідування

За фактом втручання у діяльність судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя та вчинення хуліганських дій до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 376, ч. 2 ст. 296 КК України (втручання у діяльність судових органів та хуліганство, вчинене групою осіб).
 
Як повідомив керівник Запорізької місцевої прокуратури № 2 Роман Мазурик, 06 лютого 2017 року, двоє громадян, знаходячись в приміщенні залу судових засідань Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, втрутилися у діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків та грубо порушили громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства. Водночас, вказані особи раніше приходили до залу суду, проводили відеозйомку, після чого розмістили відеозапис в мережу Internet, з метою демонстрації явної неповаги до державної судової влади і суспільства, та прийшли у черговий раз для зриву судового засідання.
 
Вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.376, ч.2 ст.296 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
 
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, процесуальне керівництво здійснює Запорізька місцева прокуратура № 2.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 3850