21.06.2016

Активісту "Дорожнього контролю" призначено умовне покарання – прокуратура не згодна

      Сьогодні, 21 червня, Комунарський райсуд м. Запоріжжя визнав винним у вимаганні (ч.1 ст.189 КК України) учасника громадської організації «Дорожній контроль» К. та призначив йому покарання у вигляді трьох років обмеження волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком тривалістю один рік. Прокуратура Запорізької області з таким м"яким вироком не згодна, у зв’язку з чим планується оскаржити вирок у цій частині в апеляційному порядку.
 
      - За результатами судового розгляду було встановлено, що К. домовився з громадянином, що в разі виникнення проблеми на шляху - зупинення співробітниками поліції його автомобіля -  цей громадянин  заплатить гроші співробітникам поліції за непритягнення до адміністративної відповідальності, - розповів прокурор відділу прокуратури Запорізької області Сергій Пранов. -  Одночасно цей громадянин повинен робити відеозйомку, фіксувати дії співробітників поліції та  в подальшому передати зроблений відеозапис К.
 
                Отримавши цей відеозапис, К. висунув поліцейським вимогу передати йому 6000 доларів США, погрожуючи при цьому викласти відеоролик в мережу Інтернет. Нагадаємо, під час передачі частини грошей у сумі 1500 доларів США К. було затримано.
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області .
кількість переглядів: 1357