17.08.2015

Судитимуть обвинуваченого в хабарництві чиновника

Прокуратура Запорізької області затвердила та направила до Жовтневого райсуду м. Запоріжжя обвинувальний акт стосовно старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах облуправління Державної фіскальної служби, якого в березні цього року затримали на гарячому під час одержання понад 200 тисяч гривень хабара.
 
Встановлено, що ці гроші податківець отримав за не притягнення керівника та головного бухгалтера одного з комерційних підприємств до кримінальної відповідальності за несплату податків. Слідством також встановлено, що працівник фіскальної служби діяв через посередника, з яким в подальшому повинен був розділити отримані злочинним шляхом гроші.
 
Наразі посадовець обвинувачується в одержанні службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі з використанням наданої їй влади та службового становища (ч.3 ст.368 КК України). Іншому фігуранту справи інкриміновано пособництво в одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі (ст.27, ч.3 ст.368 КК України).
 
Довідково.
Санкція ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією.
 
 
Прес-служба прокуратури Запорізької області

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2656