04.08.2015

Судитимуть обвинуваченого в хабарництві чиновника

Прокуратура Запорізької області направила до Бердянського міськрайсуду обвинувальний акт стосовно головного спеціаліста одного з відділів Бердянської міськради, викритого в хабарництві.
Встановлено, що в квітні цього року чиновник одержав частину неправомірної вигоди в розмірі 10 тисяч гривень від місцевого підприємця. За даними досудового розслідування, гроші були сплачені за вирішення питання про встановлення на території міста тимчасових торгівельних об’єктів та атракціонів. Окрім того, підприємцю обіцяли звільнення від адміністративної відповідальності за роботу цих незаконних об’єктів.
Зловмиснику було повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою з використанням влади та службового становища (ч.1 ст.368 КК України).
Довідково: санкція цієї статті Кримінального Кодексу передбачає покарання у вигляді штрафу, або арешту, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та спеціальною конфіскацією.
 
 
Прес-служба прокуратури Запорізької області

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2575