10.11.2017

Припинено діяльність злочинної групи, яка налагодила виробництво та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку України

Прокуратурою Запорізькій області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою трьох осіб, які у складі організованої групи вчинили незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що приблизно в кінці грудня 2015 року троє осіб на території міста Запоріжжя прийняли рішення зорганізуватись у злочинну групу, яка повинна була займатись незаконним виготовленням фальсифікованої алкогольної продукції під виглядом всеукраїнських виробників відомих алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів, з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів. Також двоє з них планували зберігати та перевозити з метою використання при продажу товарів підроблені марки акцизного податку України.
 
Діяльність злочинної групи припинено правоохоронцями. Причетним до злочину особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч.1 та ч. 2 ст. 204, ч.2 ст. 199 КК України.
 
Для довідки: санкція ч. 2 ст. 199 та ч. 2 ст. 204 КК України передбачає покарання до 10 років позбавлення волі та штраф до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 000 грн.)
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 162